KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12702442
nr 1270 2442
Herman Müller
(1840-1919), Sverige
Akvarell, Herman Müller, Sjö med båtar, signerad. 1896,33x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:44:58
350 kr
500 kr
Herman Müller
Läs mer om Herman Müller